Rejestracja

Założenie konta umożliwi Ci korzystanie ze wszystkich możliwości serwisu, m.in. do stałego wglądu w Twoje ulubione trasy oraz możliwość ich zmiany.

Podczas procesu rejestracji będziemy potrzebowali zweryfikować, czy Twój adres e-mail jest poprawny. W tym celu wyślemy na Twoją skrzynkę maila z prośbą o potwierdzenie odbioru wiadomości.

Jeżeli masz konto na Facebooku, możesz się zalogować już teraz.

Twój e-mail:
Hasło (od 6 do 20 znaków):
Powtórz hasło:

Imię:
Nazwisko:

Przepisz kod z obrazka:

Polecamy
Wasze metro
Mapa natężeń
Pociągi
Historia metra
Mapa Metra
Jest wiele wariantów ułożenia tras i stacji Metra w Krakowie. W tym dziale można zobaczyć mapę prezentującą jeden z nich.
więcej...
Pociągi
Jakie pociągi obsługiwałyby krakowskie Metro? Nowe? Używane? Odkupione od innego miasta?
więcej...
Historia metra
Pierwszy podziemny tunel kolejowy został otwarty w 1845 r. w nowojorskim Brooklynie. 18 lat później otwarto w Londynie pierwszą całkowicie podziemną linię kolejową.
więcej...
Tunele
Wbrew pozorom zbudowanie sieci metra w Krakowie wcale nie byłoby takie skomplikowane. Aby uruchomić pełną sieć, trzeba byłoby wydrążyć tylko ok. 12 tuneli podziemnych między stacjami.
więcej...
Mapa natężeń
Mapa tworzona jest na podstawie głosów użytkowników serwisu, którzy wybierają odcinki z hipotetycznej sieci metra, którymi podróżowaliby najczęściej.
więcej...
Linie
W krakowskim Metrze, śmiało mogłoby znajdować się 5 linii. Jedna z nich łączyłaby najbardziej oblegany w komunikacji miejskiej szlak wschód-zachód.
więcej...