Rejestracja

Założenie konta umożliwi Ci korzystanie ze wszystkich możliwości serwisu, m.in. do stałego wglądu w Twoje ulubione trasy oraz możliwość ich zmiany.

Podczas procesu rejestracji będziemy potrzebowali zweryfikować, czy Twój adres e-mail jest poprawny. W tym celu wyślemy na Twoją skrzynkę maila z prośbą o potwierdzenie odbioru wiadomości.

Jeżeli masz konto na Facebooku, możesz się zalogować już teraz.

Twój e-mail:
Hasło (od 6 do 20 znaków):
Powtórz hasło:

Imię:
Nazwisko:

Przepisz kod z obrazka:

Polecamy
Wasze metro
Mapa natężeń
Pociągi
Historia metra
Mapa natężeń
Mapa tworzona jest na podstawie głosów użytkowników serwisu, którzy wybierają odcinki z hipotetycznej sieci metra, którymi podróżowaliby najczęściej.
więcej...
Linie
W krakowskim Metrze, śmiało mogłoby znajdować się 5 linii. Jedna z nich łączyłaby najbardziej oblegany w komunikacji miejskiej szlak wschód-zachód.
więcej...
Historia metra
Pierwszy podziemny tunel kolejowy został otwarty w 1845 r. w nowojorskim Brooklynie. 18 lat później otwarto w Londynie pierwszą całkowicie podziemną linię kolejową.
więcej...
Mapa Metra
Jest wiele wariantów ułożenia tras i stacji Metra w Krakowie. W tym dziale można zobaczyć mapę prezentującą jeden z nich.
więcej...
Pociągi
Jakie pociągi obsługiwałyby krakowskie Metro? Nowe? Używane? Odkupione od innego miasta?
więcej...
Tunele
Wbrew pozorom zbudowanie sieci metra w Krakowie wcale nie byłoby takie skomplikowane. Aby uruchomić pełną sieć, trzeba byłoby wydrążyć tylko ok. 12 tuneli podziemnych między stacjami.
więcej...